НОВИНИ

У Комітеті виборців розповіли, які депутати жодного разу не проголосували у квітні – інфографіка

До списку увійшли нардепи, що пропустили голосування з невідомих причин.

13 народних депутатів України жодного разу не проголосували у Верховній Раді у квітні. Про це у вівторок, 24 квітня, повідомила прес-служба Комітету виборців України.

 

Зазначається, що впродовж місяця пропустили всі голосування Верховної Ради такі нардепи як Вадим Рабінович, Євген Бакулін («Опозиційний блок»), Євгеній Мураєв, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко, В’ячеслав Константіновський, Надія Савченко (всі позафракційні), Віталій Чепинога та Петро Сабашук (БПП), В’ячеслав Богуслаєв («Воля Народу») та Юрій-Богдан Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка).

 

 

Вказані депутати офіційно пропустили голосування ВР з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження.

 

Окремі з них були присутні в Раді на момент голосувань, однак участі в них не брали. Так, Вадим Рабінович був письмово зареєстрований на трьох пленарних засіданнях ВР, В’ячеслав Богуслаєв та Костянтин Жеваго – по одному, Віталій Чепинога – дев’яти.

 

Нагадаємо, раніше Комітет виборців України повідомив, що лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко пропустили 90% голосувань Верховної Ради в березні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.