НОВИНИ

  ▪   Каріна Акопян

Експерт: У Брюсселі чи Вашингтоні навряд чи дивляться на ситуацію у Вірменії з ентузіазмом

Країна перебуває в стані війни з Азербайджаном, і ескалація може статися в будь-який момент.

У Брюсселі чи Вашингтоні навряд чи дивляться на ситуацію у Єреваніз ентузіазмом — є опозиційний лідер, є протестний рух, і зовсім незрозуміло, хто вони. Водночас у будь-який момент може статися ескалація з Азербайджаном. Таку думку у матеріалі для Тижня «Перемога оксамитової революції у Вірменії. Чому народ постав проти Сержа Сарґсяна» висловив медіа-експерт Карен Мадоян.

 

«У Брюсселі чи Вашингтоні навряд чи дивляться на ситуацію з ентузіазмом — є опозиційний лідер, є протестний рух, і зовсім незрозуміло, хто такі ці хлопці. І є Вірменія, яка перебуває в стані війни з Азербайджаном, і ескалація може статися в будь-який момент. Начебто була досить спокійна внутрішньополітична ситуація. Згадайте, як поводилися західні посередники під час Майдану: ніхто ж не вимагав від Януковича йти, просто намагалися посадити всіх за стіл переговорів, щоб не допустити подальшої конфронтації. Упевнений, так само на заході дивляться і на ситуацію у Вірменії», — сказав він.

 

 

За словами Мадояна, Республіканська партія Вірменії (РПВ), котру представляє прем’єр-міністр, має добрі позиції і в Брюсселі. Зокрема, гарні відносини з Європейською народною партією, у якій найчисленніша та впливова група в Європарламенті. Однак не варто забувати, що РПВ виграла вибори минулого року й сформувала парламентську більшість. Вибори визнала міжнародна спільнота. І хоча незалежні спостерігачі й говорили про факти підкупу голосів із боку кандидатів від партії влади, у Брюсселі вважали за краще цю тему не розкручувати, адже прекрасно розуміли, наскільки сильні позиції мають республіканці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.