НОВИНИ

Хакери зламали сайт Міненергетики та вимагають викуп у біткоїнах

Зловмисники повідомили, якщо зацікавлені особи зволікатимуть, усі дані будуть знищені.

Невідомі заблокували новий сайт Міністерства енергетики та вугільної політики та вимагають викуп за повернення його до нормальної роботи.

 

Так, хакери розмістили на сайті повідомлення, що веб-сторінку зашифровано і аби її розблокувати треба заплатити 0,1 біткоїна.

 

 

Вони попередили, що якщо зацікавлені особи зволікатимуть, усі дані сайту будуть знищені. Хакери додали таймер зворотного відліку, який рахує час до самоліквідації. Відповідно до таймера залишилось 8 годин.

 

"Ваші важливі файли з веб-сайту зашифровані.Можливо, ви шукаєте засоби відновити свої файли, але не гайте часу! Ніхто не зможе розшифрувати ваші файли без нашого особливого дешифрувального сервісу", – йдеться у зверненні зловмисників.

 

Нагадаємо, у четвер, 19 квітня, сайт державного підприємства «Антонов» атакували хакери. Так, хакери розмістили на сайті «Антонова» неправдиву заяву про нібито відсутність замовлень на виготовлення літаків та некваліфіковане управління держконцерну «Укроборонпром», яке «веде до занепаду підприємства».