НОВИНИ

"Чим швидше, тим краще". У Вірменії опозиція анонсувала наступні вимоги до влади

Зазначається, що відставка прем'єр-міністра Саргсяна була лише однією з цілей протестувальників.

Представник вірменської опозиції, лідер ініціативи "Мій крок" Нікол Пашинян заявив, що відставка прем'єр-міністра Сержа Саргсяна не є остаточною перемогою. Про це повідомляє News.am. 

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час мітингу на площі Республіка у центрі Єревана.

 

За його словами, відставка Саргсяна була лише однією з цілей протестувальників.

 

"Другий крок - НЗ (Національні збори, вищий законодавчий орган Вірменії, - Ред.) призначають прем'єр-міністром обранця народу. Це станеться через тиждень. До того формується тимчасовий уряд, а потім позачергові парламентські вибори", - зауважив він.

 

"І тепер, оскільки Саргсян пішов, ми готуємося вранці у середу, о 11 годині, продовжити переговори з в.о. прем'єр-міністра Кареном Карапетяном про передачу влади. І чим швидше це відбудеться, тим краще", - заявив Пашинян, підкресливши, що революція не може бути половинчастою. 

 

Нагадаємо, 23 квітня президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни. Так, за інформацією "Радіо Азатутюн", указом президента перепризначені ще чотири міністри. Зокрема, міністром охорони здоров'я перепризначений Левон Алтунян, міністром праці і соціальних питань - Артем Асатрян, міністром діаспори - Грануш Акопян, міністром енергетичних інфраструктур і природних ресурсів - Ашот Манукян.

 

Так, у Єревані відбулося екстрене засідання кабінету міністрів, на якому виконувачем обов'язків прем'єр-міністра призначили першого віце-прем'єра Карена Карапетяна. 

 

Також прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян подав у відставку. 

 

Як повідомлялось, вранці в понеділок, 23 квітня, депутат Національних зборів Вірменії, лідер протестів проти продовження влади Сержа Сарґсяна Нікол Пашинян перебуває в невідомому місці.

 

22 квітня під час протестів в у столиці Вірменії - Єревані поліція затрималапонад 277 осіб.  Серед затриманих був і Пашинян, а також депутати Арарат Мірзоян та Сасун Мікаелян.

 

Раніше стало відомо, що  до протестів у столиці Вірменії Єревані проти прем'єр-міністра Сержа Сарґсяна  приєдналися студенти та військові.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.