НОВИНИ

У ПА ОБСЄ прокоментували відставку прем'єр-міністра Вірменії Саргсяна

Зазначається що в організації закликали до спокою і відповідальним діям з усіх сторін.

Голова Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі заявив, що організація підтримує Вірменію на її демократичному шляху.

 

"Я беру до відома повідомлення про те, що прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян пішов у відставку. Ми в ПА ОБСЄ уважно стежимо за ситуацією і готові підтримати Вірменію на її демократичному шляху", - написав він у Twitter.

 

Крім того, глава ПА ОБСЄ закликав до спокою і відповідальним діям з усіх сторін.

 

Нагадаємо, 23 квітня президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни. Так, за інформацією "Радіо Азатутюн", указом президента перепризначені ще чотири міністри. Зокрема, міністром охорони здоров'я перепризначений Левон Алтунян, міністром праці і соціальних питань - Артем Асатрян, міністром діаспори - Грануш Акопян, міністром енергетичних інфраструктур і природних ресурсів - Ашот Манукян.

 

Так, у Єревані відбулося екстрене засідання кабінету міністрів, на якому виконувачем обов'язків прем'єр-міністра призначили першого віце-прем'єра Карена Карапетяна. 

 

Також прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян подав у відставку. 

 

Як повідомлялось, вранці в понеділок, 23 квітня, депутат Національних зборів Вірменії, лідер протестів проти продовження влади Сержа Сарґсяна Нікол Пашинян перебуває в невідомому місці.

 

22 квітня під час протестів в у столиці Вірменії - Єревані поліція затрималапонад 277 осіб.  Серед затриманих був і Пашинян, а також депутати Арарат Мірзоян та Сасун Мікаелян.

 

Раніше стало відомо, що  до протестів у столиці Вірменії Єревані проти прем'єр-міністра Сержа Сарґсяна  приєдналися студенти та військові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.