НОВИНИ

Президент Вірменії прийняв відставку уряду

Указами Армена Саркісяна перепризначені ще чотири міністри.

Президент Вірменії Армен Саркісян підписав у понеділок, 23 квітня, указ про відставку уряду країни. Про це йдеться в указі президента.

 

"Беручи за основу статті 130 Конституції Вірменії, прийняти відставку уряду", - йдеться у повідомленні.

 

Так, за інформацією "Радіо Азатутюн", указом президента перепризначені ще чотири міністри.

 

Зокрема, міністром охорони здоров'я перепризначений Левон Алтунян, міністром праці і соціальних питань - Артем Асатрян, міністром діаспори - Грануш Акопян, міністром енергетичних інфраструктур і природних ресурсів - Ашот Манукян.

 

Нагадаємо, 23 квітня у Єревані відбулося екстрене засідання кабінету міністрів, на якому виконувачем обов'язків прем'єр-міністра призначили першого віце-прем'єра Карена Карапетяна. 

 

Крім того, прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян подав у відставку. 

 

Як повідомлялось, вранці в понеділок, 23 квітня, депутат Національних зборів Вірменії, лідер протестів проти продовження влади Сержа Сарґсяна Нікол Пашинян перебуває в невідомому місці.

 

22 квітня під час протестів в у столиці Вірменії - Єревані поліція затрималапонад 277 осіб.  Серед затриманих був і Пашинян, а також депутати Арарат Мірзоян та Сасун Мікаелян.

 

Раніше стало відомо, що  до протестів у столиці Вірменії Єревані проти прем'єр-міністра Сержа Сарґсяна  приєдналися студенти та військові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.