НОВИНИ

Нова голова Соціал-демократичної партії Німеччини виступила за пошук діалогу з РФ

У своїй промові на з'їзді партії Андреа Налес пообіцяла оновити партію, а ключовими питаннями для СДПН в найближчі роки вона назвала розвиток економіки і ситуація на ринку праці.

В неділю, 22 квітня, Андреа Налес очолила Соціал-демократичну партію Німеччини та виступила за оновлення партії та пошук діалогу у відносинах з Росією. Про це повідомляє Deutsche Welle

 

Окрім цього, у своїй промові на з'їзді партії Андреа Налес пообіцяла оновити партію, а ключовими питаннями для СДПН в найближчі роки вона назвала розвиток економіки і ситуація на ринку праці. 

 

"Ми повинні підтримувати стосунки і з США, і з Росією, але при цьому зберігати реалізм", - заявила вона, додавши, що "німці хочуть бути хорошими сусідами для Росії"

 

Варто зазначити, що за кандидатуру Налес, яка стала першою жінкою на посаді голови СДПН за всю історію партії, проголосували 66,3 відсотка делегатів. Це один з найгірших результатів при виборах партійного лідера з 1946 року. Раніше Андреа Налес займала посаду генерального секретаря партії, голови фракції СДПН у парламенті і міністра праці і соціальних питань.

 

Нагадаємо, Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен закликала до жорсткішого курсу щодо Росії.

 

На її думку, президент Росії Владімір Путін не цінує слабкості, а шляхом санкцій необхідно "наполягати на виконанні Росією даних в Мінську обіцянок" доти, доки не відбудеться пом'якшення ситуації.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.