НОВИНИ

Україна обговорила з ЄС про умови наступного траншу

Умови наступної програми макрофінансової допомоги ЄС відповідатимуть пріоритетам розвитку економіки України.

Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

 

Під час зустрічі вони обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги.

 

"Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки та будуть направлені на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ", - зазначає прес-служба.

 

За словами Данилюка, Україна постійно отримує велику підтримку ЄС на шляху перетворення України на країну із стійкою економікою та стабільною фінансовою системою. Нещодавнє схвалення Європейською комісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком у підтримці нашими європейськими партнерами реформ в країні".

 

Окрім цього, Валдіс Домбровскіс зазначив, що Європейська комісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися за останні роки, але наголосив, що Україні необхідно завершити низку важливих реформ, які забезпечать розвиток економіки та посилять боротьбу з корупцією.

 

Нагадаємо, уряд розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду в 2018 році лише 1,5 мільярда доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.