НОВИНИ

США можуть залишити в Середземному морі авіаносець для стримування РФ - ЗМІ

Пентагон розглядає можливість залишити авіаносець в Середземному морі через зміни у військовій доктрині, в якій головним пріоритетом названо протистояння державам.

Сполучені Штати Америки можуть залишити в Середземному морі авіаносець USS Harry S. Truman для стримування Російської Федерації. Про це пише Defense News з посиланням на джерела в Пентагоні. 

 

За інформіцією видання, авіаносна група, яка направляється до Перської затоку на чолі з авіаносцем USS Harry S. Truman, може залишитися в Середземному морі в зв'язку із зростаючим впливом Росії в регіоні.

 

Окрім цього, на даний момент вирішується питання про те, чи піде він далі до Суецького каналу, щоб пройти до Перської затоки через Червоне море.

 

Варто зазначити, що Пентагон розглядає можливість залишити авіаносець в Середземному морі через зміни у військовій доктрині, в якій головним пріоритетом названо протистояння державам.
 

Нагадаємо, у грудні 2017 року у США заявили, що Вашингтон планує витратити на будівництво військових об'єктів в Європі $214 млн. Військовий бюджет Сполучених Штатів Америки (США) дає можливість керівництву військово-повітряних сил (ВПС) купувати земельні ділянки і зводити інфраструктуру за межами країни.  Так, в 2018 році планується витратити близько 214 млн доларів на будівництво військових об'єктів в Ісландії, Норвегії, а також у більшій частині країн Східної Європи. Фонди, які використовуються для фінансування будівництва баз, є частиною бюджету Європейської ініціативи стримування - програми військової допомоги союзникам по НАТО в Європі, прийнятої невдовзі після початку агресії Росії на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.