НОВИНИ

У Раді обіцяють покарати працівника, який зареєстрував Лісіна посмертно

Голова Комітету Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Володимир Макеєнко стверджує, що з реєстрацією загиблого в ДТП народного депутата від Партії регіонів Миколи Лісіна відбулася «технічна помилка». Про це він повідомив в інтерв’ю журналістам.

Макеєнко нагадав, що перед початком пленарного засідання народні депутати у письмовому вигляді реєструються і напроти свого прізвища у списку ставлять підпис.

«Листи дуже маленькі і клітини дуже маленькі. І один депутат розписується прямо навпроти себе, а другий захоплює ще інше прізвище», — пояснив Макеєнко.

При цьому він додав, що «наступний депутат після Лісіна розписався розмашисто і поставив підпис напроти свого прізвища і напроти клітинки Лісіна».

За його словами, технічні працівники ВР «врахували це як підпис народного депутата Лісіна».

Макеєнко стверджує, що сьогодні це перевірялося і «немає цього підпису» навпроти прізвища Лісіна.

«Ми провели слідчі дії. Є проблема технічна. Ми знайшли працівника, який помилився технічно. Всі люди помиляються, і з ним відбулася розмова», — сказав він.

За словами Макеєнка, цю людину не буде покарано.

«Якщо б було це навмисно, то тоді це інша справа, а це технічна помилка», — сказав голова Регламентного комітету.

Нагадаємо, що депутат від Партії регіонів Микола Лісін, який загинув 17 квітня у ДТП, у четвер пройшов письмову реєстрацію для голосування у Верховній Раді. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.