НОВИНИ

Німеччина і надалі підтримуватиме реформи в Україні - Шольц

Варто зазначити, що 20 квітня в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні відбулися переговори міністрів фінансів України й Німеччини

Німеччина має намір і надалі підтримувати реформи в  Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України за підсумками зустрічі глави відомства Олександра Данилюка з міністром фінансів Німеччини Олафом Шольцом.

 

Варто зазначити, що 20 квітня в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні відбулися переговори міністрів фінансів України й Німеччини. Вони обговорили результати реформ в Україні за останні чотири роки, стан співробітництва з Міжнародним валютним фондом і поглиблення співробітництва між Україною і Німеччиною. На зустрічі також не оминулитему підтримки Німеччини четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС та реалізацію проектів технічної допомоги Україні від німецького уряду. 

 

Окрім цього, Шольц запевнив, що Міністерство фінансів Німеччини і уряд в цілому і надалі буде допомагати Україні в реалізації ключових реформ.

 

Також Данилюк зустрівся з міністром фінансів Латвії Даної Рейзнієце-Озолою та обговорив латвійський досвід реформування податкової системи, шляхи підвищення ефективності та прозорості адміністрування податків і комплексну реформу Державної фіскальної служби. Сторони також обговорили можливість приїзду латвійських консультантів для впровадження комплексної реформи ДФС і створення Служби фінансових розслідувань.
 

Нагадаємо, уряд Німеччини вирішив передати Україні дев'ять мільйонів євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб.  Відповідні угоди 19 квітня підписали міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного Банку Розвитку KfW Маріон Кнееш та виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.