НОВИНИ

Новинами на СТБ керуватиме росіянин

Інформаційно-аналітичний департамент телеканалу СТБ очолить росіянин Михайло Єрмолаєв.

Як повідомляє прес-служба каналу, Єрмолаєв приступить до роботи 1 травня.

«Ми розглянули велику кількість кандидатів, але ніхто з них не відповідав всім нашим вимогам. Нам були важливі не тільки наявність у кандидата досвіду роботи на посаді керівника новин, але й прагнення робити «свої» новини, бачення власної концепції подачі новин», - пояснює вибір каналу Марія Гудкова, директор департаменту управління персоналом СТБ.

Сам Єрмолаєв зазначив, що на СТБ його «привабило те, що цей телеканал дуже динамічно розвивається».

«Тут я знайшов рідкісне поєднання професіоналізму і захопленості», - зазначив він.

За словами Єрмалаєва, для нього це «прекрасна можливість реалізувати свої думки про те, як повинні виглядати новини двадцять першого століття».

«Необхідно коригувати принципи відбору та подачі новин, а також технологію роботи інформаційно-аналітичного відділу каналу. Дуже важливо, щоб інформаційна складова більш грунтовно спиралася на аналітичну, - тоді у журналістів буде більше можливостей і вдуматися в суть того, що відбувається, і виявляти творчі здібності», - пояснив Єрмолаєв.

Нагадаємо, заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення Олексій Мустафін 8 вересня 2010 року написав заяву на звільнення з цієї посади. Але він залишився працювати на СТБ,  очоливши напрямок документально-публіцистичних програм телеканалу. З того часу канал шукав йому заміну.

Михайло Єрмолаєв (Михаил Ермолаев), 42 роки, закінчив філологічний факультет МГУ ім. М.В.Ломоносова.  За другою освітою режисер(ВГИК).

Прийшов на телебачення 1997 року у програму «Вести». Був  редактором-міжнародником, кореспондентом, ведучим, автором документальних фільмів (програма «Репортер»).

У 2000 році перейшов на « Рен-ТВ», де працював спочатку шеф-редактором, а потім заступником головного редактора служби новин.

У серпні  2002 року отримав пропозицію створити телеканал  РБК. Через рік канал вийшов в ефір. Головний редактор «РБК-ТВ» з вересня 2002 року по грудень 2009року.

З березня 2009рокудо березня 2010року- президент медіагрупи «Страна»

Єрмолаєв - одружений, двоє дітей.Він захоплюється філософією і кіно.

Має звання академіка «МіжнародноїЄвроазійськоїакадеміїтелебачення ірадіо».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.