НОВИНИ

Берлусконі відмовився від участі у формуванні коаліційного уряду

Політик відкинув можливість уряду із "Рухом 5 зірок".

Лідер італійської партії "Вперед, Італіє!" Сільвіо Берлусконі відкинув можливість формування коаліційного уряду із "Рухом 5 зірок". Про це повідомляє Reuters.

 

"З почуття відповідальності ми погодилися дати країні уряд, об'єднавшись із "5 зірками", хоча це нас дуже непокоїло, але поведінка "5 зірок" остаточно переконала нас у тому, що це не буде бажаним або можливим", - йдеться у заяві Берлусконі.

 

Нагадаємо, у березні в Італії були проведені парламентські вибори.  

 

Зазначалося, що під час цьогорічних парламентських виборів вперше була застосована змішана мажоритарно-пропорційна виборча система: одна третина місць визначається за мажоритарною системою, а дві третини - за пропорційною системою.

 

Найбільшу кількість голосів отримала партія "Рух 5 зірок". Водночас найбільшу кількість місць у парламенті отримала консервативна коаліція, до якої входять ультраправа "Ліга Півночі", партія "Вперед, Італіє" і ліва "Партія свободи та рівності".

 

Два раунди консультацій щодо формування уряду між президентом Італії та політичними партіями не призвели до виходу із політичного глухого кута у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.