НОВИНИ

ЮНІСЕФ відправив на Донбас майже 82 тонни гумдопомоги

Зазначається, що на територію окупованого Донбасу направили вісім вантажних автомобілів.

Дитячий Фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) направив на тимчасово окуповані території на Сході України вісім вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою майже 82 тонни. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби,

 

Зазначається, що вантаж було відправлено через контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Новотроїцьке".

 

"Через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до ТОТУ прослідували 8 вантажних автомобілів з майже 82 тоннами гуманітарного вантажу, серед якого гігієнічні набори та медичні товари від Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй", - йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 29 березня місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 9 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою 118 тонн. Зазначається, що вантаж було відправлено через контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Новотроїцьке".

 

8 березня місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 11 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою понад 220 тонн.

 

Як повідомлялось, 28 лютого у Європейській комісії заявили про виділення 24 мільйонів євро гуманітарної допомоги на потребу постраждалих від конфлікту на сході України. Зазначається, що фінансування здійснюється через організацію у Брюсселі конференції високого рівня для підвищення обізнаність про гуманітарні наслідки конфлікту на Донбасі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.