НОВИНИ

Ще одна країна вирішила перенести посольство в Єрусалим

Лідер правлячої в Румунії партії наголосив, що перенесення посольства принесе країні "значні вигоди".

Уряд Румунії ухвалив рішення перенести посольство країни в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму. Про це в п'ятницю, 20 квітня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

"Рішення прийнято, починаються необхідні процедури", – заявив лідер правлячої в Румунії партії соціал-демократів Лівіу Драгнев.

 

За його словами, перенесення посольства принесе Румунії "значні вигоди", а також буде мати "величезну символічну цінність".

 

"Мова йде про прагматичний підхід. Як і ми всі, Ізраїль має право встановлювати столицю там, де він цього хоче", – зазначив політик.

 

Однак, згідно з повідомленням, відповідний меморандум був прийнятий за відсутності міністра закордонних справ країни Теодора Мелешкану.

 

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У відповідь на цей крок ісламські країни визнали Східний Єрусалим столицею Палестини. Крім того, 25 грудня указ про перенесення посольства Гватемали в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму підписав президент країни Джиммі Моралес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.