НОВИНИ

Україна заявила про намір приєднатися до Центру НАТО з питань енергетичної безпеки

Повідомляється, що Центр готовий прийняти українського експерта для обміну досвідом та участі у спільних проектах.

Україна до кінця року має намір приєднатися до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки. Про це під час відвідування Центру у Литви заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає "Урядовий портал".

 

У відповідь директор Центру Гінтарас Багдонас запевнив, що готовий розширити співпрацю Центру НАТО з Україною за різними перспективними напрямами.

 

Зокрема, це стосується навчань у контексті оборонних аспектів у сфері енергетичної безпеки, а також розроблення та видання спільних аналітичних публікацій.

 

Крім того, за словами директора, Центр готовий прийняти українського експерта для обміну досвідом у галузі енергетичної безпеки та участі у спільних проектах.

 

"Радий буду привітати український прапор біля Центру НАТО", - сказав Гінтарас Багдонас.

 

Окрім цього, сторони обговорили необхідність проведення спільних навчань з урахуванням результатів успішно проведених командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які відбулися торік в Україні за підтримки Центру НАТО.

 

Як повідомлялось раніше, військовий комітет Північноатлантичного альянсу (НАТО) висловив готовність надалі надавати підтримку Україні, зокрема що стосується питань надання зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.