НОВИНИ

"Багато людей загинуло". Трамп розповів про "жорстку сутичку" в Сирії між США і РФ місяць тому

За словами президента США, "не було нікого більш жорсткого щодо Росії, ніж Дональд Трамп".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що місяць тому у Сирії відбулася "дуже жорстока сутичка" між американськими і російськими військовими. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.
 

Зазначається, що дана заява прозвучала 18 квітня під час прес-конференції з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе у Флориді.

 

"Ми вже якийсь час назад про це говорили: у нас була дуже, дуже жорстка сутичка в Сирії. Місяць тому між нашими солдатами і російськими. Тоді багато людей загинуло, і це дуже сумно", - зауважив він.

 

 

Зокрема, хазяїн Білого дому запевнив, що "не було нікого більш жорсткого щодо Росії, ніж президент Дональд Трамп". 

 

"Ніхто не веде себе жорсткіше, ніж я", - додав він.

 

Водночас Трамп наголосив, що прагне налагодити відносини з Росією.

 

"Якби ми порозумілися з Китаєм, якби порозумілися з Росією, якби порозумілися з Японією та іншими країнами - це добре, а не погано”, - підкреслив він.

 

Як повідомлялось, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп дізнався про намір ввести нові санкції проти Росії з телевізора. За словами джерел, дана інформація "викликала у нього (Трампа, - Ред.)  гнів, так як він не приймав такого рішення".

 

Нагадаємо, 18 квітня речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Хезер Нуаерт під час брифінгу заявила, що введення нових санкції проти Росії наразі перебувають на розгляді у Білому домі. 

 

16 квітня адміністрація Дональда Трампа у "найближчому майбутньому" ухвалить рішення щодо нового пакету санкцій проти Російської Федерації.  Зокрема, раніше стало відомо, що постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі повідомила, що Сполучені Штати Америки оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.

 

Раніше Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.  Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов,  глава наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Міхаїл Фрідман, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.