НОВИНИ

Суд над Януковичем. Експертиза підтвердила особистості Путіна та Шойгу на відеодоказах

Зазначається, що експерти зробили висновок, що Путін, Шойгу, Аксьонов та Вітко брали участь у розмовах, які містяться в аудіовідеофайлі "Крим. Шлях на батьківщину".

Комплексна судова експертиза та судово-портретна експертиза відео- та звукозапису підтвердила справжність особистостей президента Росії Владіміра Путіна, міністра оборони РФ Сєргєя Шойгу та самопроголошеного "глави" Криму Сергія Аксьонова, які присутні на записах з матеріалів справи щодо колишнього президента України Віктора Януковича. Про це йдеться у висновках експертів Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, які надійшли до суду 3 квітня.

 

"Експерти дійшли таких висновків: зображення особи в файлі "Крим. Шлях на батьківщину" (документальний фільм Андрій Кондрашова)" та зображення особи в файлі, наданому як порівняльний зразок зовнішності громадянина Путіна, належить одній особі (Путіну – Ред.)", - йдеться в повідомленні.

 

Аналогічні висновки експертів стосуються особистостей міністра оборони РФ, самопроголошеного "глави" Криму та командувача Чорноморського флоту РФ Алєксандра Вітка.

 

Зазначається, що експерти зробили висновок, що Путін, Шойгу, Аксьонов та Вітко брали участь у розмовах, які містяться в аудіовідеофайлі "Крим. Шлях на батьківщину".

 

"Такі ж висновки експертів стосуються відеозапису під назвою "Зустріч Володимира Путіна з пресою щодо України", аудіо- та відеофайлів з назвами "Крим. Звернення Сергія Аксьонова до В.Путіна. 1 березня", "Заява Сергія Аксьонова та звернення до Путіна", "Аксьонов звернувся до Путіна за допомогою", "Крим. Екстрене звернення голови Кабінету міністрів Сергія Аксьонова. 01.03.2014", "Крим попросив допомоги у Росії", "Кремль не залишить без уваги прохання Криму про допомогу Україні", – наголошується в повідомленні.

 

Суддя Владислав Дев'ятко вказав, що вартість експертизи становила 40 тис. грн.

 

Як повідомлялося 4 грудня 2017 року, проведення експертизи було ініційовано державним адвокатом Ігорем Ляшенком.

 

Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.