НОВИНИ

МВС України підписало меморандум про співпрацю з ФБР

За словами Арсена Авакова, правоохоронні органи України і США будуть співпрацювати у боротьбі з незаконним обігом наркотиків та кіберзлочинністю.

Міністерство внутрішніх справ України та Федеральне бюро розслідувань США підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомляє департамент комінкації МВС України.

 

Зазначається, що глава МВС України Арсен Аваков провів зустріч з директором ФБР Крістофером Реєм.

 

Зокрема, правоохоронні органи України і США будуть співпрацювати у боротьбі з незаконним обігом наркотиків та кіберзлочинністю.

 

 

За словами Авакова, дана угода стосується обміну інформацією та доступу до нових технічних можливостей.

 

Крім того, Національна поліція і ФБР підписали документ про співробітництво в боротьбі з організованою злочинністю. 

 

"І одна з таких можливостей – це другий документ, який ми сьогодні підписали між Націполіцією та Департаментом ФБР. Його зусилля направлені на боротьбу з організованою злочинністю. З директором ФБР ми обговорили цілий ряд загроз, які надходять до нас від путінського режиму. І також намітили деякі спільні кроки, які дозволять боротися з російською агресією", - наголосив він.

 

 

У свою чергу, під час зустрічі сторони обговорили затримання учасників міжнародної злочинної платформи "Avalanche".

 

"Мова йде про затримання хакера, якого США звинувачували у використанні фальшивих документів та привласнені коштів. Цей злочинець був заарештований у Полтаві. І сьогодні ми, разом із представниками ФБР, ще раз повернулися до цієї ситуації. Наші колеги подякували нам за роботу наших спеціалістів. Спільна боротьба з кіберзлочинами буде тривати і далі, оскільки це діяльність, яка не має меж і кордонів", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 13 квітня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив із заступником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Робертом Каремом активізацію військово-технічної співпраці та питання інтенсифікації співробітництва в протидії російській інформаційній та кібернетичній агресії. 

 

Раніше заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Роберт Карем повідомив, що Україна  стала певним "полігоном", де Росія випробовує нові види зброї та кіберзасоби. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.