НОВИНИ

У Росії пригрозили заблокувати Facebook

За словами глави наглядового відомства Алєксандра Жарова, соцмережа повинна виконати декілька пунктів, щоб уникнути блокування.

Голова Роскомнагляду Алєксандр Жаров заявив, що відомтсво проведе перевірку соціальної мережі Facebook до кінця 2018 року, і якщо вимоги російської влади не будуть виконані, то постане питання про блокування. Про це йдеться  в інтерв’ю російській газеті "Известия".

 

Зокрема, російський очільник перерахува пункти, які мають бути виконані компанією.

 

"До кінця 2018 роки ми проведемо перевірку компанії, і є кілька пунктів, які повинні бути виконані: локалізація баз даних російських громадян на території Росії, видалення усієї забороненої інформації - а вони вже значно спізнюються за термінами - і дотримання інших законів", - сказав він.

 

Нагадаємо, 13 квітня у Росії заблокували месенджер Telegram. Суд задовольнив клопотання Роскомнагляду щодо залучення до справи у якості третьої особи ФСБ РФ.

 

31 березня  в Ірані заявили, що збираються заблокувати месенджер Telegram з міркувань національної безпеки. Глава іранської парламентської комісії з питань національної безпеки заявив, месенджер зіграв "руйнівну роль" в минулорічних масових заворушеннях в багатьох містах країни.

 

Також 29 березня у роботі месенджера Telegram стався збій через відключення живлення в кластері серверів компанії. Проблеми з додатком сталися у користувачів в Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД. 

 

Крім того, 16 жовтня 2017 року Міщанський районний суд Москви (Росія) оштрафував популярний месенджер Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ ключі для декодування листування користувачів.

 

Як повідомлялось, у вересні 2017 року голова Роскомнагляду Алєксандр Жаров заявив, якщо в 2018 році Facebook не виконає закон РФ про локалізацію персональних даних, то соцмережа буде заблокована на території Росії.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.