НОВИНИ

Прокурори вручили обвинувальний акт екс-міністру юстиції Лавриновичу

Водночас Солодко не повідомив, коли обвинувачення буде направлено до суду.

Прокурори у вівторок, 17 квітня, вручили обвинувальний акт стороні захисту колишнього міністра юстиції України Олександра Лавриновича. Про це повідомив адвокат Євген Солодко на своїй сторінці в Facebook.

 

"17 квітня 2018 року – апогей прокурорської нісенітниці стосовно Олександра Володимировича Лавриновича – 5 хвилин тому в адвокатському офісі стороні захисту вручено обвинувальний акт", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Солодко не повідомив, коли обвинувачення буде направлено до суду.

 

Як повідомлялося 12 грудня, слідчі Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершили розслідування кримінального провадження щодо колишнього міністра юстиції України Олександра Лавриновича, якого підозрюють у захопленні державної влади. 

 

Нагадаємо, 6 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ розслідується справа Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду. Крім того, раніше Генпрокуратура запідозрила колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича у розтраті бюджетних коштів на загальну суму 8,5 млн грн.

 

7 вересня стало відомо, що ГПУ вручила підозру екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу, згодом Печерський районний суд Києва обрав екс-міністру юстиції України Олександру Лавриновичу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

 

27 вересня Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу адвоката екс-міністра юстиції України Олександра Лавриновича та скасував рішення Печерського районного суду Києва про обрання йому запобіжного заходу у вигляді арешту на 2 місяці.