НОВИНИ

ФСБ Росії почала створювати "казачьи" загони в окупованому Криму - ІО

Зазначається, що дані формування використовуватимуть для придушення проявів громадянського невдоволення і тиску на проукраїнськи налаштованих громадян.

Керівництво Федеральної служби безпеки Російської Федерації в окупованому Криму почало створення незаконних збройних формувань, так званих "казачьих военизірованих формірованій". Про це повідомляють військові експерти групи Інформаційний опір(ІО).

 

За даними ІО, проект повністю координується російськими спецслужбами, а створення козачих формувань буде відбуватися за придністровським зразком.

 

"У зв'язку з наростаючою соціально-економічною напругою дані формування будуть використовуватися для придушення проявів громадянського невдоволення на території півострова і здійснення тиску на проукраїнськи налаштованих громадян", - пояснили в ІО.

 

 

Наголошується, що "козачьи" загони будуть надавати допомогу в охороні "кордону" і "громадського порядку" в населених пунктах окупованого півострова.

 

Крім того, козацікі формування мають на меті проникати на материкову частину України під виглядом цивільного населення в інтересах ФСБ РФ і збирати інформацію військового і військово-політичного характеру.

 

Нагадаємо, 24 січня на окупованих територіях Донецької та Луганської областей під керівництвом ФСБ почали створювати незаконні збройні формування, так звані "войcковые казачьи общества".  "Спостерігається подальша активізація діяльності так званих "войcковых казачьих обществ" під керівництвом співробітників російської ФСБ. Зокрема, вербувальники згаданих організацій проводять інтенсивну агітацію серед місцевого населення призовного віку і найманців-колаборантів". Зазначається, що один з ватажків терористів намагається використати зазначену ситуацію для утримання влади, сприяючи розширенню діяльності "казачьего" руху задля забезпечення додаткової підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.