НОВИНИ

Українські дипломати готуються до найгіршого сценарію на Донбасі - МЗС

За словами заступника глави МЗС Василя Боднара, у відомстві працюють над підготовкою протидії можливій агресії на Сході України.
Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у понеділок, 16 квітня, заявив, що ймовірність завдання Росією удару по Україні на тлі останніх подій у Сирії є доволі високою.
 
 
За його словами, у МЗС працюють над підготовкою протидії можливій агресії на Донбасі.

 

"Стовідсотково про можливу реакцію Росії на дії західних союзників у Сирії не скаже ніхто, оскільки невідомо, що в голові у пана Путіна. Але готуватися треба до гіршого. Минулого тижня  разом із словацьким колегою (держсекретарем МЗС Словаччини Лукашем Парізеком -, Ред.) я був на сході, і ми побачили, що наші захисники готуються до оборонних дій і до найгіршого сценарію", - зауважив очільник.

 

Крім того, він також додав, що українські дипломати працюють над тим, щоб змістити фокус уваги міжнародної спільноти з подій у Сирії на Україну, зокрема, що на сході України теж можливий черговий удар з боку РФ.

 

"Україна відбиватиме його фізично, а весь цивілізований Захід матиме робити це політично і заангажовувати світову протидію агресору", - додав він.

 

Нагадаємо, 16 квітня  у штабі АТО повідомили, що в акваторії Азовського моря кораблі російської Берегової охорони Прикордонної служби ФСБ та Чорноморського флоту ВМФ Росії активізували діяльність.У штабі наголосили, ймовірно, основною метою відповідних дій можуть бути симетричні заходи на затримання Державною прикордонною службою України в акваторії Азовського моря риболовецького судна "Норд".

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.