НОВИНИ

ЄС слід ввести санкції проти оточення Путіна за прикладом США - Волкер

За словами спецпредставника США, скасування санкцій проти РФ з боку Італії, може створити проблеми у відносинах з Євросоюзом.

Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер заявив, що Європейському Союзу слід ввести санкції проти близького оточення президента Росії Владіміра Путіна, як це зробив Вашингтон. Про це йдеться в інтерв'ю італійській газеті La Stampa.

 

"Ми запровадили нові санкційні заходи щодо осіб, близьких до президента Росії Владіміра Путіна, і було б дуже корисно, якби до нас приєднався ЄС", - зауважив він.

 

За його словами, скасування санкцій проти РФ з боку Італії, може створити проблеми у відносинах з Брюсселем.

 

"Італія не може відмінити санкції проти Росії, оскільки це може призвести до серйозних ускладнень для країни, у першу чергу у відносинах з Брюсселем. Це загальноєвропейські заходи, а не італійські, і відмова від них створює проблеми у відносинах в ЄС. На практиці санкції скасувати складно", - заявив він.

 

Крім того, Волкер додав, що санкції проти Росії потрібно посилювати, бо на Сході України досі триває збройний конфлікт.

 

"Росія не дотримується зобов'язання щодо впровадження Мінської угоди та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, де відбувається війна, на якій вмирають люди...Нам потрібно гарантувати, що санкції залишаться чинними і, можливо, посиляться через дії Росії",- наголосив він.