НОВИНИ

У Нафтогазі заявили, що Газпром продовжує порушувати свої зобов'язання

Зазначається, що російська компанія ставить під загрозу забезпечення транзиту у Європу.

У національній акціонерній компанії "Нафтогаз Україна" повідомили, що російський "Газпром" продовжує регулярно порушувати свої зобов’язання за контрактним тиском на вході в українську газотранспортну систему.

 

Зазначається, що російська компанія ставить під загрозу забезпечення транзиту у Європу. 

 

"Незважаючи на таку поведінку Газпрому, українська компанія забезпечила весь транзит до Європи", - йдеться у повідомленні в Twitter.

 

 

Нагадаємо, 10 квітня глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що припинення транзиту російського газу через територію України завдасть шкоди економіці країни в розмірі 3,5 мільярда доларів.  За його словами, Росія прагне придушити Україну економічним шляхом.

 

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" неможливе без ясності щодо транзитної ролі України. Крім того, вона зазначила, що "Північний потік-2" "це не просто економічна проблема, тут є і політична складова". У НАК "Нафтогаз України" сподіваються, що нова позиція Берліну допоможе міністрам країн-членів Євросоюзу визначитися щодо поправок до газової директиви. 

 

Як повідомлялося,  9 квітня президент України Петро Порошенко застеріг Німеччину через будівництво газопроводу "Північний потік-2", а також запропонував альтернативне рішенням, а саме – модернізацію чинного транзитного газопроводу, який проходить через Україну. 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.