НОВИНИ

У Держкомтелерадіо заборонили ввозити в Україну ще сім російських книг

Комітет розширив перелік видань, які заборонено ввозити в Україну, до 172 книг.

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввозити в Україну сім російських книг. Про це повідомляє прес-служба комітету.

 

"Державний комітет телебачення і радіомовлення України розширив до 172 книг перелік видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права і свободи людини", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у список внесені книги: "Під грифом" За всяку ціну" і " Радикальний удар" (Альберт Байкалов),"Експеримент "Україна". Непорозуміння завдовжки в століття"(Віктор Зуєв),"Сповідь російського добровольця "(Юрій Горошко), "Слов'янський розлом. Українсько-польське ярмо в Росії "(Алєскандр Пижиков),"Війна на Донбасі. Зброя і тактика" (Алєскандр Широкорад) і "Вир. Український? Усвідомлення. Записки наївного обивателя "(Віталій Шиловскій).

 

Як повідомлялося, Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввозити в Україну чотири книги, виданих в Росії. Зокрема, для ввезення в Україну заборонені книги Міхаїла Задорнова, Валєнтіна Гнатюка та Юлії Гнатюк "Руни Віщого Олега",  Андрєя Десніцького "Християнство. Справжнє. Росія, XXI століття", Єлізавєти Дворецької "Ольга, княгиня військової удачі ",  Ніколая Лєонова, Алєксєя Макєєва "Небезпечна масть ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.