НОВИНИ

Британія готує відповідь на можливу кібератаку Росії - ЗМІ

Національну медична система і мережа ЛЕП вже перебувають "у режимі високої готовності до відбиття кібератак".

Велика Британія готується до кібератаки на РФ, якщо Москва спробує втрутитись у роботу британської інфраструктури. Про це повідомляє Sunday Times.

 

"Британія готова до проведення наступальної кібероперації проти РФ, якщо Москва шкодитиме національній критичній інфраструктурі", - йдеться у повідомленні.

 

Варто зазначити, що Національну медична система і мережа ЛЕП вже перебувають "у режимі високої готовності до відбиття кібератак".

 

"Велика Британія діятиме винятково у межах закону. Неможливо повністю відкинути вірогідність того, що вони знайдуть спосіб, щоб нашкодити нам. Якщо вони агресивно переслідуватимуть нас, то ми матимемо змогу зробити дещо їм. Але, на відміну від РФ, ми дотримуємося закону, тож будь-які наші дії будуть пропорційними", - сказав співрозмовник .

 

Як повідомлялось, 28 лютого стало відомо, що група хакерів Fancy Bear (APT28), діяльність якої пов'язують з Росією, здійснила кібератаку на комп'ютери Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Німеччини, впровадивши шкідливе програмне забезпечення. Працівники служби безпеки виявили слід атаки в грудні 2017 року. У МЗС Німеччини підтвердили цю інформацію. За даними ЗМІ, унаслідок атаки хакерам вдалося проникнути в так звану "Інформаційну мережу Берлін-Бонн" (IVBB), яка використовується Відомством федерального канцлера Німеччини, федеральними міністерствами та службами безпеки, а також Бундестагом та Бундесратом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.