НОВИНИ

Україна отримає безвіз із ще одною країною - МЗС

Директор департаменту Сергій Погорельцев провів зустріч з представниками МЗС Колумбії.

Представники МЗС України та Колумбії обговорили перспективи підписання двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії. Про повідомляє департамент консульської служби МЗС. 

 

Зокрема, 13 квітня директор департаменту Сергій Погорельцев провів зустріч з представниками МЗС Колумбії  -  директором з консульських та міграційних питань Лус Стелою Портілья та директором департаменту Європи Хуаном Гільєрмо Кастро.

 

Сторони заявили про необхідність активізувати зусилля, спрямовані на підписання двосторонньої угоди про скасування візових вимог та завершити відповідні формальності, зазначили в українському МЗС. 

 

Нагадаємо, раніше прес-служба Міністерства закордонних справ повідомила, що Україна домовилася про безвізовий режим з Уругваєм. Зазначалося, що в контексті реалізації доручень президента України щодо лібералізації країнами світу візового режиму для громадян України, директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев здійснює турне країнами Латинської Америки.

 

Першою країною став Уругвай, де і досягнули домовленості про запровадження безвізових поїздок громадян України та Уругваю

 

Як повідомлялося,  Україна домовилася про запровадження безвізового режиму з Перу. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.