НОВИНИ

Турчинов обговорив із заступником глави Пентагону співпрацю щодо протидії Росії

Водночас Карем заявив, що США "цінують успіх, який спостерігається в реформуванні сектору безпеки і оборони України".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив із заступником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Робертом Каремом активізацію військово-технічної співпраці та питання інтенсифікації співробітництва в протидії російській інформаційній та кібернетичній агресії. Про це в п'ятницю, 13 квітня, повідомляє прес-служба РНБО.

 

"Під час зустрічі сторони обговорили питання активізації військово-технічної співпраці, реформування сектору безпеки і оборони України, яке "швидкими темпами відбувається попри агресію РФ", а також інтенсифікації співробітництва в протидії російській інформаційній і кібернетичній агресії", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Турчинов додав, що на Донбасі, попри оголошення чергового припинення вогню, "фактично жодного дня не буває без обстрілів наших позицій". Зазначається, що в цьому контексті було обговорено питання про необхідність продовження санкцій проти РФ.

 

Крім того, сторони наголосили на негативних наслідках для безпеки України та в цілому Європи проекту "Північний потік – 2".

 

Так, Карем заявив, що США "цінують успіх, який спостерігається в реформуванні сектору безпеки і оборони України".

 

"Ми усвідомлюємо, що Україна є форпостом безпеки в Європі, підтримуємо і готові надалі підтримувати вашу державу на її шляху реформування та розвитку", – підкреслив заступник міністра оборони США.

 

Нагадаємо, 13 квітня заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Роберт Карем повідомив, що Україна  стала певним "полігоном", де Росія випробовує нові види зброї та кіберзасоби.