НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Екс-посол США в Україні заявив, що світ повинен змусити Росію змінити поведінку

Пайфер додав, що важливим є донести до керівництва РФ тезу про те, що санкції не спрямовані на зміну влади, а лише на те, щоб змусити країну виконувати правила.

Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер заявив, що Західні країни повинні знайти шлях для того, щоб змусити Росію припинити порушувати міжнародні правила. Про це старший науковий працівник Центру США і Європи Інституту Брукінгса (США) Пайфер у п'ятницю, 13 квітня, повідомив під час 11-го Київського Безпекового Форуму, передає кореспондент Тижня.

 

"Нам треба знайти шлях, як змінити поведінку Росії. Може бути можливість для покращення стосунків з Росією, але це потребує зміни нею ставлення до правил. І це те питання, що стоїть перед країнами Заходу: як нам змусити Росію використовувати інший підхід", –  зазначив він.

 

За словами Пайфера, питання може бути також у наслідках порушення правил Росією.

 

"Одна з причин чому Кремль порушує правила – це те, що ціна цих порушень невелика", – наголосив екс-посол США.

 

Водночас він запропонував зосередити зусилля на трьох основних напрямах: донесення до росіян інформації про корупцію в оточенні президента РФ Владіміра Путіна, введення персональних санкцій до близьких до російської влади олігархів, а також в секторальних санкціях стосовно Росії.

 

Крім того, Пайфер додав, що важливим також є донести до керівництва Росії тезу про те, що санкції не спрямовані на зміну влади, а лише на те, щоб змусити країну виконувати правила.

 

Нагадаємо, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер повідомив, що українська влада зараз стикається з двома головними викликами, а саме – відбиття російської агресії та побудова сучасної успішної країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.