НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

У НАТО відзначили успіхи України у протидії гібридній війні РФ

За словами Роуз Гетемюллер, Альянс має намір навчитися в України у питанні протидії гібридним ризикам.

Багаторічний досвід України в протидії гібридним загрозам з боку Росії є дуже цінним для НАТО. Про це 13 квітня заявила Роуз Геттемюллер, заступник генерального секретаря НАТО під час 11-го Київського безпекового форуму.

 

«Я хотіла б сказати, наскільки НАТО очікує щоб повчитися вашого досвіду, ми були дуже раді що минулого року було сформовано спільну платформу України і НАТО щодо протидії гібридним загрозам. Це важливий елемент того, як НАТО могло б в вас повчитися», - зазначила Геттемюллер.

 

Вона підкреслила, що гібридні загрози сьогодні виникають по всьому світу, включаючи країни ЄС. І саме тому важлива взаємодія в кризовому менеджменті, енергетичній безпеці, протидії інформаційним провокаціям.

 

Заступник генсека НАТО також додала, що в НАТО очікують від України включення всіх базових демократичних принципів в остаточну редакцію законопроекту про національну безпеку.

 

Як повідомлялося, 12 квітня постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Хатчісон заявила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах, а саме зі зовнішньою агресією на Донбасі та з корупцією.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.