НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

США створили вакуум, який заповнили агресивні Росія та Іран - співавтор NYT

Водночас Семюельс вказав на те, що США весь час перебувають у стадії конфлікту чи війни з кимось.

Сполучені штати Америки створили безпековий вакуум, який заповнили агресивні Росія та Іран, тепер вони становлять загрози. Про це заявив співавтор журналу The New York Times Девід Семюельс під час 11-го Київського Безпекового Форуму в Києві, передає кореспондент Тижня.

 

“Чому такі країни стають потужними, бо США створили свого роду вакуум, який повинен бути заповнений. Путін і російська армія — велика загроза. Якщо подивитися на Іран — то це велика загроза на Близькому Сході. Вакуум — це така річ, яка була створена Сполученими штатами. Він має бути заповнений”, - сказав він.

 

 

Водночас Семюельс вказав на те, що США весь час перебувають у стадії конфлікту чи війни з кимось. 

 

“США весь час перебувають у стані війни чи у стадії конфлікту деінде у світі. І певно це мало відношення до зобов'язань, прописаних у договорах тощо. І можемо казати, що американська зовнішня політика подекуди мала негативні наслідки для самих США”, - сказав він.

 

За його словами, попереднє американське керівництво США намагалася якимось чином “позбавитися чи “розмінувати” деякі “гарячі точки” у певних місцях. Але наслідки такої політики, яка, можливо, мала благі наміри, “були не найкращими”.