НОВИНИ

Україна і Туреччина домовилися про співпрацю у боротьбі з тероризмом

За словами Авакова, досвід Туреччини в організації роботи жандармерії, потрібно запровадити у діяльності Нацполіції та Нацгвардії.

Міністерство внутрішніх справ України заявило про співпрацю з Туреччиною у сфері протидії тероризму та екстремізму. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час під час зустрічі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із главою МВС Туреччини Сулейманом Сойлу.

 

 

"Україна проходить через нелегкі часи, коли у нас є зовнішній ворог та терористичні загрози всередині країни. У Туреччини є великий досвід у ефективній організації роботи поліцейських підрозділів та жандармерії, протидії тероризму та екстремізму. Цей досвід необхідно впровадити у діяльності Нацполіції та Національної гвардії", - зауважив Аваков.

 

 

Зокрема,  Гройсман наголосив, що  з часів набуття незалежності України стосунки з Туреччиною базувалися на партнерстві і солідарності.

 

"Туреччина – стратегічний партнер України. З часу набуття незалежності наші стосунки базувалися на партнерстві і солідарності. Ми співпрацюємо у сфері економіки та у сфері внутрішніх справ. Перед нами стоїть багато викликів, до яких треба бути готовими", - підкреслив він.

 

 

У свою чергу, Сойлу відзначив, що Туреччина готова співпрацювати з Україною у галузі внутрішньої безпеки.

 

"Наші країни мають бути разом та міцно стояти на ногах. У нас принципова позиція щодо територіальної цілісності України. Кожен громадянин Туреччини впевнений, що Крим – це незаконно анексована українська територія", - додав глава МВС Туреччини.

 

Нагадаємо, 12 квітня спеціальний представник президента та уряду Туреччини, міністр внутрішніх справ Сойлу Сулейман заявив, що світ повинен комплексно оцінювати ситуацію та розглядати безпеку у ширшому контексті, ніж просто безпека своїх національних кордонів. За його словами, ніхто не очікував, що в нинішню епоху у світі будуть відбуватися ті події, які мають місце Сулейман також додав, що всі сподівалися на великий рівень співпраці по боротьбі з тероризмом, однак "цього не сталося".

 

Як повідомлялося, 9 квітня Туреччина підтримала розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу, а також заявила про готовність взяти у ній участь. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.