НОВИНИ

Україна заявила про готовність обслуговувати авіаносець ВМС Індії

Сторони обговорили подальшу участь українських підприємств в модернізації та розвитку індійських ВМС.

У четвер, 11 квітня, генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Павло Букін у рамках DefExpo-2018 зустрівся із командувачем Військово-морських сил Республіки Індія адміралом Сунілом Ланбою. Про це повідомила прес-служба Укроборонпрому.

 

Зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили подальшу участь підприємств українського оборонно-промислового комплексу в модернізації та розвитку індійських ВМС.

 

"Зокрема, ішлося про продовження поставок та налагодження спільного виробництва газотурбінних двигунів, обслуговування українськими спеціалістами авіаносця "Вікрамадітья", збудованого свого часу корабелами суднобудівного заводу Миколаєва", - розповіли в Укроборонпромі.

 

Також повідомляється, що директор Укроборонпрому наголосив на зацікавленості України у спільному виробництві корабельних та берегових радарних комплексів, морських буїв, постачання запасних частин для індійських кораблів та підводних човнів.

 

У свою чергу, командувач ВМС Індії висловив підтримку та зацікавленість у співпраці з українськими підприємствами за низкою існуючих проектів.

 

Нагадаємо, державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», розпочало серійне виробництво броньованих ремонтно-евакуаційних машин «Атлет». Нова машина призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.