НОВИНИ

Українцю Грибу відмовили у продуктовій передачі

В Адміністрації слідчого ізолятора РФ пояснили, що "Гриб на дієті".

Адміністрація слідчого ізолятора у Краснодарі (Росія) відмовилася передавати продукти харчування викраденому російськими спецслужбами українцю Павлу Грибу. Про це повідомив його батько Ігор Гриб у Facebook.

 

"Ці продукти передавати заборонено. Гриб на дієті". Таку відповідь почула людина, яка намагалася зробити Павлу продуктову передачу. Адміністрація СІЗО практично нічого не дозволила передати сину", - зауважив батько українця.

 

 

За його словами, унаслідок загального погіршення здоров'я та відсутності мінімально необхідного харчування підвищується ризик "раптової появи вираженої кровотечі з просвіту стравоходу, шлунку чи дванадцятипалої кишки, зі зниженою згортальною функцією крові". Даний висновок зробив доктор медичних наук, професор Василь Притула.

 

"Пацієнту у комплексі лікування необхідно порто-системна шунтуюча операція", - порадив професор.

 

"У випадку появи внутрішньої кровотечі жоден медичний заклад Краснодарського краю просто не спроможний надати необхідну допомогу", - підкреслив батько Павла Гриба.

 

Нагадаємо, 9 квітня батько Павла Гриба повідомив, що  у його сина  погіршився стан здоров'я, однак йому не надають медичної допомоги.  Так, адміністрація СІЗО на скарги Павла про погіршення здоров'я не реагує, медична допомога не надається.  Крім того, він додав, що російський адвокат Павла Гриба Маріна Дубровіна зараз знаходиться в СІЗО-5 у місті Краснодар на слідчих діях.

 

20 березня відбувся розгляд апеляційної скарги щодо арешту Павла Гриба, однак його знову залишили під вартою. Крім того, до Генерального консульства Україна в Ростові-на-Дону надійшла офіційна відмова в побаченні матері з Грибом. 

 

2 березня у Росії суд міста Краснодар продовжив арешт Павла Гриба до 4 травня.

 

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що українських консулів не пускають на засідання суду щодо Павла Гриба, яке проходить у Краснодарі.

 

23 лютого батько арештованого у Росії українця Павла Гриба повідомив, що  його син скаржиться на поганий стан здоров'я, сильний біль у шлунку та загальну слабкість, однак йому не дають життєво необхідні ліки.

 

Як повідомлялося, 22 лютого український консул провів зустріч із Павлом Грибом, якого незаконно утримує Росія.

 

20 листопада український консул зустрівся із викраденим російськими спецслужбами українцем Павлом Грибом, якого утримують у СІЗО Краснодара. Однак йому не дозволили передати ліки Грибу. Також консул не встиг в нього нічого запитати, але помітив тільки що хлопець виглядає дуже погано, стан його здоров'я погіршився і він весь у виразках.

 

7 листопада у Росії Краснодарський крайовий суд залишив під вартою українця Павла Гриба, якого звинувачують в тероризмі. 15 грудня в Росії суд міста Краснодар продовжив арешт викраденого спецслужбами РФ українця Павла Гриба до 4 березня. 1 лютого відбулось засідання Краснодарського крайового суду з розгляду апеляції на запобіжний спосіб утримання Павла Гриба.

 

Додається, що 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.