НОВИНИ

Поліція оприлюднила другу заяву доньки Скріпаля

Юлія Скріпаль вдруге відмовляється від допомоги російського посольства та просить сестру не приїжджати.

Юлія Скріпаль,донька екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку нещодавно виписали з лікарні після отруєння її та батька у британському місті Солсбері, зробила другу офіційну заяву, яку в середу, 11 квітня, оприлюднила британська поліція.

 

Так, Скріпаль підтверджує своє небажання користуватися допомогою російського посольства.

 

"Я маю спеціально підготовлених офіцерів, які допомагають мені піклуватися про себе та пояснюють, як відбувається розслідування. Я маю доступ до друзів і родичів, і мені дали контакти конкретних людей у російському посольстві, яке люб'язно запропонувало мені будь-яку допомогу. Наразі я не хочу користуватися їхніми послугами, але якщо я зміню свою думку, я знаю, як з ними зв'язатися", - йдеться в заяві.

 

Окрім цього, вона просить свою сестру Вікторію не приїздити до неї з Росії.

 

"Я дякую моїй двоюрідній сестрі Вікторії за турботу про нас, але прошу, щоб вона не відвідувала мене і не намагалася зараз зв'язатися зі мною. Її думки та заяви - не мої і не мого батька", - заявила Юлія Скріпаль.

 

Також донька екс-шпигуна зауважила, що почувається краще,але не настільки, щоб давати повноцінне інтерв'ю пресі, проте зробити це колись вона все ж збирається.

 

Нагадаємо, у четвер, 5 квітня, 33-річна Юлія Скріпаль,донька екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. У повідомленні Юлія Скріпаль подякувала співробітникам лікарні, проте подробиць отруєння її та батька не розповіла.

 

Згодом повідомили, що Скріпаль відмовилась від консульської допомоги з боку Росії.

 

30 березня Юлія Скріпаль, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний.

 

29 березня BBC повідомило, що Юлія Скріпаль, дочка колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, яких отруїли на території Великої Британії, прийшла до тями та почала розмовляти.

 

Раніше стало відомо, що Юлія Скріпаль вийшла з критичного стану. 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.