НОВИНИ

Глава Мінфіну США розповів про ефективність санкцій проти Росії

Мнучин наголосив, що санкції є дуже потужним інструментом, тому Вашингтон "має використовувати його обережно і продумано".

Міністр фінансів США Стівен Мнучин повідомив, що санкції, які Вашингтон нещодавно запровадив проти Москви, мали великий вплив на фінансові ринки Росії. Про це глава Мінфіну сказав на слуханнях в комітеті з асигнувань Палати представників Конгресу США.

 

"Ми нещодавно ввели санкції проти російських олігархів і російських політиків і, вважаю, вони мали великий вплив. Ви бачили вплив на ринки. Ми також ввели санкції проти значної кількості компаній, пов’язаних з цими олігархами і ми продовжимо застосовувати ці повноваження в сфері санкцій", – заявив Мнучин.

 

Він також наголосив, що санкції є дуже потужним інструментом, тому США "мають використовувати його обережно і продумано".

 

Нагадаємо, 6 квітня Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем. 

 

Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов,  глава наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Міхаїл Фрідман, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.