НОВИНИ

Капітану кримського судна "Норд" обрали запобіжний захід за другою підозрою

Горбенку заборонили відвідувати окупований Крим.

Херсонський міський суд у середу, 11 квітня, обрав запобіжний захід капітану арештованого кримського судна «Норд» Володимиру Горбенку за другою підозрою, відпустивши його під особисте зобов’язання. Про це повідомила прес-секретарка прокуратури Криму Тетяна Тихончик.

 

«Суд задовольнив клопотання прокуратури. Капітан повинен відвідувати слідчого. Йому також заборонено відвідувати окуповану територію», - сказала Тихончик.

 

Як повідомлялось, капітану затриманого українськими прикордонниками кримського судна "Норд" Володимиру Горбенко оголосили ще одну підозру. Тепер - у незаконному водному добувному промислі.

 

Як повідомлялося, капітан кримського судна "Норд" Володимир Горбенко, якого підозрюють у порушенні порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України, у вівторок, 10 квітня, вийшов під заставу в сумі 35 тис. 240 гривень. 

 

Нагадаємо, 25 березня в Азовському морі Державна прикордонна служба України затримала судно під прапором Росії. 30 березня суд наклав арешт на кримське судно, а 31 березня правоохоронці оголосили про підозру капітану кримського судна "Норд", йому інкримінують порушення порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України.

 

Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану кримського судна "Норд", яке ходило під прапором РФ, у вигляді тримання під вартою до 31 травня з можливістю внесення застави 35 240 гривень. Пізніше, стало відомо, що за капітана російського судна "Норд" внесли заставу

 

Крім того, 8 квітня Держприкордонслужба України заявила, що представники Генерального консульства Росії намагалися вивезти команду "Норда" в Росію. 9 квітня стало відомо, що команда кримського судна вдруге намагалися покинути територію України.