НОВИНИ

Розенко розповів, скільки військових вже отримують підвищені пенсії

Водночас віце-прем'єр додав, що станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсії лише від Національної гвардії.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що в Україні близько 316 тисяч військових пенсіонерів уже отримують підвищені виплати після перерахунку пенсій. Про це він повідомив у середу, 11 квітня, під час селекторної наради з питань перерахунку пенсій військовослужбовцям.

 

За словами Розенка, це 60% від загальної кількості військових, яким мають здійснити відповідні перерахунки.

 

"Ми маємо загальні цифри, що із 544 тисяч військових пенсіонерів, які мають отримувати відповідний перерахунок пенсій, станом на зараз уже отримують відповідні виплати близько 316 тисяч. Тобто, близько 60% військових пенсіонерів уже отримують відповідні підвищення і свої повноцінні, уже перераховані військові пенсії", – заявив він.

 

Водночас віце-прем'єр додав, що станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсії лише від Національної гвардії.

 

"Від Міноборони – 99%, МВС – 97%, і так далі. Найменше довідок про перерахунок пенсії надійшло від СБУ, Міністерства інфраструктури, Міністерства юстиції та Управління державної охорони України. Таким чином, на сьогодні з приблизно 544 тисяч військових пенсіонерів, які потребують перерахунку пенсії, ми маємо довідки лише для близько 500 тисяч пенсіонерів, що становить 90% від зазначеної кількості", – наголосив він.

 

Таким чином, додав Розенко, викликає "певне питання" щодо пришвидшення роботи обласних структур Пенсійного фонду.

 

"Станом на сьогодні опрацьовано лише близько 72% тих довідок, які вже надані до установ Пенсійного фонду України", – сказав він.

 

Крім того, він наголосив на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь ПФУ за вчасне опрацювання відповідних довідок.

 

"Ще раз наголошую: ми маємо до 1 травня перерахувати всі пенсії і до 1 травня всі виплати військовим пенсіонерам мають бути здійснені", – підсумував віце-прем'єр-міністр.

 

Як повідомлялось, 21 лютого Кабінет міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн. Крім того, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що українські військовослужбовці отримають підвищені пенсії у березні-квітні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.