НОВИНИ

Доньку Скріпаля перевезли до лікарні на військовій базі – ЗМІ

Зазначається, що Юлія перебуватиме на військовій базі задля захисту та спостереженням за станом здоров'я.

Влада Великої Британії перемістила доньку колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля Юлію із госпіталя в Солсбері у лікарню на військовій базі. Про це повідомляє видання The Sun з посиланням на джерело.

 

"Вона перебуває на військовій базі задля її захисту та спостереженням за станом здоров'я", - відзначило виданню джерело.

 

Зазначається, що донька екс-полковника ГРУ до виписки з лікарні перебувала під озброєною охороною,  щоб уникнути чергового замаху на вбивство.

 

"Ефекти цього нервового газу невідомі і можуть відновити себе у будь-який момент. Сподіваємося, що Юлія тепер зможе надати підказки про вбивцю", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, друг Скріпаля наголосив, що британська влада "ніколи не впіймає вбивцю, адже він, ймовірно, повернувся у Москву та п'є горілку".

 

Нагадаємо, 10 квітня головний лікар госпіталю в Солсбері в Британії, де проходили лікування отруєні нервово-паралітичною речовиною Сєргєй і Юлія Скріпалі, підтвердила, що дочку екс-шпигуна вже виписали.  За словами лікаря, на цьому лікування не закінчено, однак це стало важливою подією. Також вона висловила надію, що батько Юлії Сєргєй Скріпаль зможе з часом залишити лікарню.

Раніше BBC  повідомило, що Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

Також медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано.

 

Як повідомлялося, 6 квітня лікарі заявили, що колишній шпигун Сєргєй Скріпаль,  якого отруїли на території Великої Британії, вийшов з критичного стану.

 

30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

Додамо, що 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина "Новичок", якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.  

  

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.