НОВИНИ

Четверо киян на замовлення палили майно бізнес-конкурентів

Працівники ГУ МВС у Києві затримали чотирьох киян, які на замовлення нищили майно та наносили тілесні ушкодження громадянам. Про це повідомила прес-служба ГУ МВС у Києві.

За повідомленням прес-служби, майно знищували здебільшого шляхом підпалу, а тілесні ушкодження наносили переважно легкі або середньої тяжкості.

«Наразі встановлено, що у такий спосіб замовники вирішували спірні питання з партнерами по бізнесу або чинилитиск на принципіальних конкурентів. Серед знищеного автомобілі, комерційні кіоски та навіть магазини. За попередньою інформацією, злочинна група діяла у Києві щонайменше протягом двох останніх років», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Правоохоронці провели близько 20 санкціонованих обшуків, під час яких зібрано матеріали, на підставі яких працівники міліції з санкції суду провели обшук за місцем проживання міського голови міста Золотоноша Черкаської області.

Порушена кримінальна справа за статтею Кримінального кодексу про навмисне пошкодження майна встановлюються потерпілі від дій зловмисників, замовники вчинених злочинів та розмір завданих збитків.

Нагадаємо, на Сумщині невідомі підпалили апаратну приватного підприємства «Роменського кабельного телебачення».

Окрім цього, СБУ затримала трьох учасників та одного організатора семи підпалів торговельних закладів в Одесі, Харкові, Львові та Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.