НОВИНИ

У Греції за перевезення нелегальних мігрантів затримали трьох українців

Громадяни України перевозили 64 біженців.

Поблизу півострова Пелопоннес берегова охорона Греції затримала 64 мігрантів та трьох українців, які їх перевозили. Про це повідомляє TAG24.

 

"Вони були на шляху до Італії. Контрабандисти походять з України", - заявив офіцер берегової охорони Греції.

 

Повідомляється, що мігрантів невеликими групами доправляли мікроавтобусами з Афін до порту в містечку Кіліні, а потім доставили на яхту біля грецького узбережжя. 

 

Відомо, що серед  мігрантів було якнайменше 20 неповнолітніх. Всі вони перебувають в нормальному стані і повинні бути переміщені в табори для біженців на заході Греції.

 

Раніше повідомлялося, що офіційний представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич під час брифінгу заявив, що всього у Греції було затримано 148 громадян України, 132 з яких - за обвинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.

 

Нагадаємо, 12 березня у Греції черговий український моряк отримав величезний термін за обвинуваченнями в організації перевезення сирійських біженців. 40-річного українця Дениса Бровченка грецька судова система засудила до 180 років.

 

Як повідомлялось, 6 лютого представник Уповноваженої з прав людини Верховної Ради України Михайло Чаплига заявив, що близько 200 українських моряків перебувають у тюрмах Греції за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів і незаконному перетині кордону.

 

Згідно з повідомленням, деяким із затриманих вже винесли обвинувальні вироки — українців засуджують до 50, 200 і навіть 400 років ув’язнення.

 

Згодом стало відомо, що у Греції затримали 120 громадян України, 42 з яких уже засуджені за обвинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.