НОВИНИ

Меркель та Путін обговорили введення миротворців на Донбас

Зазначається, що російський президент і глава німецького уряду виступили за швидке і повне виконання умов мінських угод в якості єдиної можливості врегулювання конфлікту.

У понеділок, 9 квітня, канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним обговорила ситуацію в Україні, зокрема введення миротворців на Донбас. Про це повідомив  офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт.

 

Він зазначив, що російський президент і глава німецького уряду виступили за швидке і повне виконання умов мінських угод в якості єдиної можливості врегулювання конфлікту.

 

Також Зайберт розповів, що сторони погодилися на необхідності підтримки перемир'я на Донбасі і якнайшвидшому обміну полоненими. Крім того, Путін і Меркель вважають важливим продовжити роботу в так званому "нормандському форматі" - за участю Франції та України.

 

Відомо, що у вівторок, 10 квітня, німецька канцлера та президент України Петро Порошенко під час зустрічі обговорять відправку на Донбас миротворців під егідою ООН.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Берліну обговорить з канцлером ФРН Ангелою Меркель деталі можливого введення миротворчої місії ООН на Донбас.

 

Як повідомлялося, спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що адміністрація американського президента Дональда Трампа виступає проти включення росіян до миротворчої місії ООН на Донбасі. 

 

Напередодні Порошенко розповів про зрушення у введенні миротворців на Донбас.