НОВИНИ

Туреччина заявила про готовність взяти участь у місії ООН на Донбасі

У Стамбулі Порошенко провів зустріч з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом та міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу.

Туреччина підтримала розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу, а також заявила про готовність взяти у ній участь. Про це в понеділок, 9 квітня, повідомляє прес-служба президента України Петра Порошенка.

 

Так,  у Стамбулі Порошенко провів зустріч з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом та міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу.

 

 

"Президент Петро Порошенко поінформував турецьку сторону про ситуацію на Донбасі. Окрім цього, відбувся обмін думками щодо ситуації в окупованому Росією Криму, зокрема щодо звільнення з російських в’язниць українських політичних в’язнів", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, сторони обговорили стан підготовки до Сьомого засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

 

"Окремо були обговорені ключові напрями поглиблення двостороннього співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах, а також можливості реалізації спільних проектів в енергетичній сфері. Серед іншого, йшлося про тристороннє співробітництво між Україною, Туреччиною та Катаром", – додали в прес-службі глави держави.

 

Нагадаємо, 30 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган обговорили питання звільнення українських політичних в'язнів в окупованому Криму та Росії.