НОВИНИ

Глава МЗС Британії назвав лідера лейбористів "корисним ідіотом Кремля"

У своїй статті для британського видання Джонсон заявив, що Кремль зробив "цинічну спробу поховати незручні факти під лавиною брехні і дезінформації" і у цьому їм сприяють політики з інших країн.

Міністр закордонних справ Великобританії Боріс Джонсон назвав лідера Лейбористської партії і опозиції Джеремі Корбіна "корисним ідіотом Кремля" через його коментарі з приводу отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки. Про це повідомляє BBC.

 

У своїй статті для британського видання Sunday Times Джонсон заявив, що Кремль зробив "цинічну спробу поховати незручні факти під лавиною брехні і дезінформації". 

 

За словами очільника МЗС, Москва вигадала більше 29 теорій про отруєння Скрипалів. 

 

Окрім цього, на думку політика, Кремлю допомагає в його пропагандистському натиску - це сприяння політиків з інших країн. 

 

"На жаль, я дійшов до висновку, що Джеремі Корбін став частиною цих зусиль", - зазначив Джонсон.

 

У свою чергу у Партії лейбористів, зазначили, що Корбін неодноразово вказував на причетність Росії до отруєння в Солсбері .

 

В той же час представник партії заявив, що Джонсон "виставив себе дурнем" і дискредитував уряд, серйозно викрививши інформацію, отриману від експертів хімічної лабораторії Портон-Дауна.

 

Нагадаємо, що Джонсон пов’язав отруєння екс-шпигуна Скріпаля у англійському місті Солсбері з президентськими виборами у Росії.

 

Як повідомлялося,16 березня  Джонсон заявив, що, ймовірно, президент Росії Владімір Путін особисто віддав наказ застосувати нервово-паралітичну речовину "Новачок" для отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.