НОВИНИ

ОБСЄ за добу зафіксувала 255 вибухів на Донбасі

У попередньому звіті йшлося про 46 вибухів.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували 255 вибухів у Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться у звіті місії, опублікованому за добу від 4 до 5 квітня.

 

"У Донецькій області Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню, включаючи близько 220 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 46 вибухів)", - зазначили у звіті.

 

Повідомляється, що на Донеччині вогнева активність була помічена біля Широкиного, Світлодарська, Горлівки, Ясинуватої, Софіївки, Лебединського, Пищевика та Новогригорівки.

 

У Луганській області, зокрема, Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню, включаючи 35 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, де повідомлялось про 15 вибухів.

 

На Луганщині вибухи зафіксували в Алчевську, Станиці Луганській, Мирному та Круглику.

 

Нагадаємо, раніше  повідомлялося, що у Донецькій області, поблизу окупованого Кремінця, незаконні збройні формування 5 квітня погрожували спостерігачам ОБСЄ та не дали запустити безпілотний літальний апарат для спостереження.