НОВИНИ

У Ґданську затримали поляка, який принижував українця за національність

Зазначається, що 62-річному чоловіку загрожує до трьох років ув'язнення за зневагу на національному ґрунті і порушення тілесної недоторканості громадянина України.

У польському місті Ґданськ поліція у четвер, 5 квітня, висунула звинувачення  62-річному місцевому жителю у зневазі на національному ґрунті та порушенні фізичної недоторканості свого сусіда, який виявився громадянином України. Про це повідомляє прес-центр відомства.

 

Зазначається, що чоловіку загрожує до трьох років ув'язнення.

 

За інформацією поліції, конфлікт між чоловіками тривав довгий час.

 

Зокрема, потерпілий, який майже три роки жив поруч з родиною нападника, одразу не сподобався затриманому.

 

"Потерпілий намагався уникати сутички із сусідом, попри це, 62-річний чоловік образив його на національному ґрунті і зневажив українця вульгарними словами, коли проходив повз нього на сходах", - відзначила речниця ґданської поліції Каріна Камінська.

 

Наголошується, що коли потерпілий потрапив до квартири, сусід почав ображати і погрожувати йому.

 

Так, працівники поліції відразу після надходження інформації про даний інцидент,  почали затримання підозрюваного.

 

 

Крім того, усі матеріали, зібрані поліцією, також будуть направлені у прокуратуру.

 

Водночас слідчі мають намір звернутися до прокурора щодо заборони  зв'язку нападника з потерпілою стороною та його сім'єю.

 

Нагадаємо, 5 березня у Вроцлаві (Польща) в одному з міських трамваїв двоє чоловіків скоїли напад на українця через його національну ознаку. Наголошується, що нападники використовували вульгарну і образливу лексику на адресу українця за національною ознакою.

 

20 лютого у Варшаві в одному з міських автобусів чоловік  скоїв напад на двох українців у зв'язку з їхньою національністю, про це повідомляє "Польське радіо". Напад стався у районі Воля в столиці Польщі. Двоє українців чекали на зупинці на автобус. Прокуратура висунула 27-річному нападникові звинувачення у побитті на національному ґрунті з хуліганських міркувань. За це агресору загрожує до п’яти років ув'язнення.

 

Як повідомлялося, у Познані працедавець залишив на вулиці хвору українку, яка нелегально працювала в його фірмі. Після розголосу чоловік взяв на себе зобов’язання оплатити її лікування і реабілітацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.