НОВИНИ

Полторак назвав стратегічні цілі модернізації війська

За словами міністра, цілі визначені на основі прийнятих у НАТО принципів і стандартів.

У Державній програмі розвитку Збройних сил України визначено п’ять стратегічних цілей модернізації війська до 2020 року. Про це в інтерв’ю Урядовому кур’єру розповів міністр оборони України Степан Полторак.

 

«Про наші плани на майбутнє у сенсі модернізації війська докладно йдеться у Державній програмі розвитку Збройних сил України на період до 2020 року, де визначено п’ять стратегічних цілей на основі прийнятих у НАТО принципів і стандартів», - зазначив Полторак.

 

Першою ціллю міністр назвав розвиток системи управління Збройних сил.

 

«Друга — вдосконалення системи оборонного планування, впровадження у Збройних силах прозорого й ефективного управління ресурсами», - йдеться в інтерв’ю.

 

Третьою міністр визначив набуття спроможностей ЗСУ для гарантованої відсічі збройній агресії, оборони держави та участі в підтриманні миру і міжнародної безпеки.

 

Четверта, за словами Полторака, це створення єдиної системи логістики та вдосконалення системи медичного забезпечення Збройних сил.

 

«П’ята - професіоналізація та створення необхідного військового резерву ЗСУ», - наголосив міністр.

 

Полторак додав, що на сьогодні значно підвищено бойові спроможності ЗСУ завдяки інтенсивним командно-штабним, бригадним і льотно-тактичним навчанням української армії за стандартами НАТО. Крім того, затверджено концепцію підготовки та застосування снайперів, посилено роль іноземних тренувальних місій у підготовці ЗСУ.

 

"Більший фінансовий ресурс дав змогу істотно наростити темпи забезпечення Збройних сил озброєнням, військовою і спецтехнікою, вдосконалити військову інфраструктуру, системи логістики й медичного забезпечення. Ми будуємо необхідну нам оборонну інфраструктуру і навчальні центри та житло для військових", - відзначив міністр оборони.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони України Степан Полторак заявив, що збройний конфлікт на Донбасі може перерости в повномасштабну агресію Росії.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.