НОВИНИ

Манафорт очолював проведення кампанії у ЗМІ проти Тимошенко – The Guardian

Проект розробили з метою покращення репутації тодішнього президента України Віктора Януковича.

Колишній політтехнолог "Партії регіонів" і екс-глава передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт керував проведенням таємних операцій, націлених проти Юлії Тимошенко.

 

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на документи та електронні листи.

 

Повідомляється, що проект розробили з метою покращення  репутації тодішнього президента України Віктора Януковича. Задля досягнення мети використовувалися різні стратегії, зокрема пропозиція переписати статті у Вікіпедії для критики тодішнього опонента Януковича Тимошенко, створення фейкового "мозкового центру" у Відні для поширення позицій на підтримку Януковича, робота у соціальних мережах, націлена на аудиторії у Європі та США.

 

Також у виданні повідомили, що Манафорт збирався використовувати "тролів" у соціальних мережах.

 

Окрім цього, спеціальний прокурор США Роберт Мюллер також звинувачує Манафорта у наймі європейських політиків, які вийшли на пенсію. Мюллер заявляє, що Манафорт платив їм більше двох мільйонів євро через офшори за лобіювання від імені Януковича.

 

У 2011 році Манафорт погодив таємну стратегію дискредитації Тимошенко за кордоном. Цей проект створив колишній кореспондент Wall Street Journal і репортер Financial Times Алан Фрідман. Його раніше звинувачували у приховуванні своєї роботи як платного лобіста.

 

У цьому також були залучені колишній заступник Манафорта Рік Гейтс та старший юрист Костянтин Кілімнік. ФБР підозрює, що останній має зв’язки з російською військовою розвідкою.

 

Нагадаємо, раніше спеціальний прокурор Сполучених Штатів Америки Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії у президентські вибори США, виявив зв'язок екс-працівника кампанії Дональда Трампа Річарда Гейтса, який був бізнес-партнером політтехнолога Пола Манафорта, з колишнім російським розвідником під час президентської кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.