НОВИНИ

Порошенко вніс до Ради законопроект про Національне бюро фінансової безпеки

Президент визначив відповідний документ як невідкладний.

Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про Національне бюро фінансової безпеки. Про це в четвер, 5 квітня, повідомляє прес-служба глави держави.

 

"Сьогодні я підписав і визначив як невідкладний законопроект, який був розроблений в парламенті з допомогою уряду, про Національне бюро фінансової безпеки. Що це означає? У силовиків більше немає можливості заходити на підприємства", - повідомив Порошенко.

 

За його словами, створення відповідного органу дозволить ліквідувати корупцію в правоохоронних органах, які також виконували функції контролю фіскальної дисципліни.

 

"Всі вони приходили перевіряти сплату податків: міліція, СБУ, прокуратура, митниця. Всі. Мені дуже добре відомо. Сьогодні ми говоримо: вам немає, там (на підприємствах - Ред.) вам нічого робити. Є одна служба, яка розбереться з податками", - зазначив Порошенко.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що пріоритетами для України на 2018 рік будуть покращення інвестиційного клімату, створення Національного бюро фінансової безпеки та Антикорупційного суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.